Przyjmuj płatności kartą z payleven

Nasz terminal Classic łączy się przez Bluetooth ze smartphonem bądź tabletem i jest zarządzany za pomocą bezpłatnej aplikacji. Po uruchomieniu urządzenia możesz zacząć przyjmować płatności kartą zarówno debetową jak i kredytową zawsze i wszędzie. Nasze rozwiązanie jest proste w obsłudze i nie ukrywamy żadnych kosztów. Skorzystaj na systemie opłat, tylko gdy faktycznie używasz urządzenia oraz funkcjonalności wykraczającej poza zwykłe przyjmowanie płatności.

Zarejestruj się w kilka minut

Zarejestruj się

Akceptowane karty płatnicze

Przyjmuj płatności przez terminal Classic z 99% kart wydawanych w Polsce, takich jak m.in. Visa, MasterCard, czy Maestro.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Nasz terminal odpowiada najwyższym standardom bezpieczeństwa (EMV i PCI), także możesz przyjmować płatności kartą w prosty i w pełni bezpieczny sposób.

Wymagania techniczne

payleven jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi Apple* w systemie iOS 7.0 lub wyższym oraz z urządzeniami w systemie Android 4.0.3 lub wyższym. Twoj smartphone bądź tablet musi także obsługiwać Bluetooth oraz GPS.

Rozwiązanie payleven

Aplikacja na smartphone bądź tablet

Bezpłatna aplikacja payleven jest dostępna do pobrania na Twojego smatphona bądź tablet. Aplikacja łączy się z terminalem za pomocą Bluetooth. W niej możesz utworzyć katalog produktów pozwalający na jeszcze szybsze dokonywanie transakcji.Po prostu wybierz produkt, który chcesz sprzedać lub wprowadź bezpośrednio kwotę w aplikacji.

Zarejestruj się
Terminal płatniczy Classic

Terminal płatniczy jest Twoją wejściówką do przyjmowania płatności kartą zarówno kredytową jak i debetową zawsze i wszędzie. Jest on zarządzany przez aplikację payleven na smatphonie bądź tablecie. Po prostu wybierz produkt ze swojego katalogu lub wprowadź bezpośrednio kwotę w aplikacji, a następnie pozwól klientowi potwierdzić transakcję kodem PIN lub podpisem.

Zarejestruj się
Internetowe konto użytkownika

Internetowe konto użytkownika jest sercem naszego rozwiązania. To Twój osobisty panel, dostępny po zalogowaniu się na stronie payleven. Tam będziesz miał wgląd w swoje wszystkie transakcje, możliwość monitorowania wyników pracowników oraz dokonywać zwrotów.

Zarejestruj się

Brak kosztów stałych i wiążącej umowy

2,75% prowizji od transakcji, która zawiera całość kosztów

Maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność

Najwyższe standardy bezpieczeństwa (EMV i PCI)

100% mobilności

Via WiFi, LTE luub 3G na smartphonie bądź tablecie

Dodatkowe funkcje ułatwiające Twoją codzienną pracę

Katalog produktów

Wraz z naszym katalogiem produktów dostępnych na Twojej aplikacji, posiadasz wzgląd w kompletną listę. To oznacza, że możesz szybko i efektywnie uzupełnić zamówinie i przyjąć płatność.

Zarejestruj się
Historia transakcji

Przeglądaj swoją historię transakcji na bieżąco. Masz dostęp do szczegółowej listy wszystkich przyjmowanych płatności, niezależnie od metody płatności (kartą, czekiem lub gotówką). Śledź swoje wpływy i dokonuj zwrotów.

Zarejestruj się
Subkonta dla pracowników

Stwórz osobne konta dla swoich pracowników lub oddziałów. Możesz ustawić dostęp admina indywidualnie dla każdego z subkont, niezależnie od tego czy są to dwa oddziały czy wielu pracowników.

Zarejestruj się
Potwierdzenia transakcji

Po przyjęciu płatności możesz w prosty sposób wysłać swojemu klientowi potwierdzenie transakcji drogą mailową. Oczywiście wydawać potwierdzenia na papierze (Pytania i Odpowiedzi o drukarkach). UWAGA: Potwierdzenie transakcji payleven nie jest paragonem fiskalnym.

Zarejestruj się

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, na naszej stronie używamy plików cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.  ×

bazinga